İlker Karataş

          Saygıdeğer Osmanbeyliler, Sevgili Okurlar!

          Bildiğiniz gibi Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği’nin (OTİAD) geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan seçimli olağan genel kurulunun ardından, OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı olarak 4 yıldır büyük bir özveriyle çalışan Ali Ulvi Orhan ve ekibinden görevi devir aldık. Bunun Osmanbey adına koşulan bir bayrak yarışı olduğunu ve aldığımız bayrağı daha ileri bir noktada bizden sonra gelecek ekibe teslim edeceğimizin bilincinde olduğumuzu hatırlatarak, görev yaptığı 2 dönem boyunca Osmanbey’e büyük katkıları olan Orhan Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ulvi Orhan’a, yardımcılarına, yönetim ve denetim kurulu üyesi meslektaşlarıma bir kez daha buradan teşekkür etmek istiyorum.

Devamını oku: OTİAD YKB İlker Karataş 85. SAYI İLK SÖZ
 

Ali Ulvi ORHAN

          Değerli Osmanbeyliler Sevgili Meslektaşlarım,

          Ülkemizin Lokomotif sektörü olma özelliğini her türlü olumsuz şartlara rağmen koruyabilmeyi becerebilen Tekstil ve Konfeksiyon sektörümüzün, en önemli sivil toplum örgütlerinden biri olan OTİAD’da (Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği) sizlerin teveccühü ve destekleriyle, tüm Yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte tamamı 4 yıl iki dönem sizlere hizmet vermeye çalıştık.

          Bu kapsamda; iki dönemde benimle birlikte, bölgemize ve sektörümüze hizmet etmeye özveriyle gayret eden Başkan Yardımcılarımız Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerimiz olarak yaklaşık 35 kişiye ulaşan tüm çalışma arkadaşlarıma canı yürekten teşekkürlerimi bu vesileyle sunmak istiyorum.

          2 Dönem 4 yıllık OTİAD Yönetim Kurulu olarak; gerçekleştirdiğimiz faaliyet ve çalışmalara burada detaylı olarak girmek istemiyorum; 14 Mayıs 2014’de gerçekleştirdiğimiz Olağan Genel Kurulu için kapsamlı olarak hazırladığımız OTİAD Faaliyet raporunda 2010 ve 2014 Yıllarını kapsayan 2 dönemlik çalışmalarımızın birçoğunu görselli ve özet kronolojik metinsel tüm faaliyetlerimizi sizlerin bilgisine sunmuş bulunuyoruz.

Devamını oku: VEDA
 

Ali Ulvi ORHAN

Değerli Meslektaşlarım ve Dostlarım;

10 Mayıs 2010 tarihinde OTİAD Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimle bu sorumluluk isteyen şerefli göreve sizlerin takdiriyle; Yönetim Kurulu arkadaşlarımla gelişimizin ardından dolu dolu iki yılı geride bıraktık. 1999 yılından bu yana OTİAD’ta görev yapan tüm değerli Başkanlarımızın ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin yakmış oldukları OTİAD meşalesini söndürmemeye ve hatta daha kuvvetli yanması için elimizden gelen gayreti gösterdiğimize inanıyorum.

Devamını oku: Dolu dolu iki yılı geride bıraktık…
 

Ali Ulvi ORHAN

Değerli Meslektaşlarım…

Siyasal, sosyal ve ekonomik olayların, depremlerin ve tsunamilerin çok yoğun bir şekilde Türkiye ve dünya gündeminde yer aldığı 2011 yılını acısıyla, mutluluklarıyla velhasıl her şeyiyle geride bırakmış; her zaman olduğu gibi 2012 yılına da hep olumlu beklentilerin içimizi doldurduğu bir umut ve temenni ile adım atmış bulunuyoruz. Bu vesileyle 2012 yılının Türkiye ve dünyada tüm insanlık âlemine barış huzur ve refah dolu günler getirmesini yürekten diliyoruz.

Devamını oku: Yoğun bir yılı geride bıraktık…
 

Ali Ulvi ORHAN

Değerli Meslektaşlarım ve Dostlarım;

İçinde bulunduğumuz mevsim itibarıyla; aşırı sıcakların yavaş yavaş kendini ziyadesiyle hissettirmeye başladığı Temmuz ayında, Osmanbey piyasası olarak bahar ve yaza yönelik sezonsal satışlarımızı tamamladık piyasamız işletmecileri olarak; Ramazan ayının Temmuz’un 20’sinde başlayacak olması nedeniyle kimimiz kısa süreli tatil planlarıyla enerji depolayarak, kimimiz yakın çevredeki yazlıklarından gidip gelerek yeni sezona hazırlanmanın heyecanını yaşamaktayız.

Devamını oku: Değerli Osmanbeyliler,
 

Sayfa 5 / 10

<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>