İlker Karataş

         Çalıştayın Ardından

         Saygıdeğer Osmanbeyliler, Sevgili Okurlar!  

         Başta Osmanbey olmak üzere reel piyasaları etkileyen seçim atmosferinden nihayet çıktık. Oldukça gergin bir dönem olarak hatırlanacak bir sürecin ardından, 1 Kasım 2015tarihinde ikinci kez seçime giden Türkiye,26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde, Ak Parti’yi, yüzde 49.41 oy oranı ile tek başına iktidara taşıdı. Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) olarak, yeni hükümeti tebrik ediyor, sonuçların memleketimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

 

Devamını oku: OTİAD YKB İlker Karataş 95. SAYI İLK SÖZ
 

İlker Karataş

         Saygıdeğer Osmanbeyliler, sevgili okurlar! 

         Farkında mısınız, gündemimiz ne kadar çabuk değişiyor ve ne kadar iç karartıcı hale geliyor. Ramazan Bayramı’ndan Kurban Bayramı’na kadar geçen 70 günlük sürede Türkiye bambaşka bir atmosfere büründü ve biz düğün gibi kutlamamız gereken her iki bayramı da hiç olmadığı kadar buruk yaşadık.

 

Devamını oku: OTİAD YKB İlker Karataş 94. SAYI İLK SÖZ
 

İlker Karataş

          Saygıdeğer Osmanbeyliler, Sevgili Okurlar!

         Öncelikle içinde bulunduğumuz Ramazan ayının başta İslam âlemi olmak üzere tüm dünyaya barış ve hoşgörü getirmesini; Osmanbey’e ise hayırlı ve bereketli kazanç kapıları açmasını diliyorum.

 

Devamını oku: OTİAD YKB İlker Karataş 92. SAYI İLK SÖZ
 

İlker Karataş

          Saygıdeğer Osmanbeyliler;

         Bir önceki yazımızda içinde bulunduğumuz Ramazan ayının da manevi yoğunluğuyla ‘barış ve hoşgörü” temennisinde bulunmuştum. Maalesef bulunduğumuz coğrafyada kan akmaya devam ediyor... Her gün gelen ölüm ve gözyaşı haberleri, ekonomik ve siyasi istikrarsızlık ihtimali, içinde bulunduğumuz belirsizliği daha da artırıyor. Biz yine de iyi dileklerde bulunmaya, umudumuzu korumaya, gelişmelerin daha iyi olabilmesi için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz.

 

Devamını oku: OTİAD YKB İlker Karataş 93. SAYI İLK SÖZ
 

İlker Karataş

          Saygıdeğer Osmanbeyliler, Sevgili Okurlar!

         Günümüz dünyasında hangi alanda olursa olsun ‘deneyim’ hiç olmadığı kadar değerli hale geldi. Kitle iletişim araçlarının yaygınlaşmasıyla ‘bilgiye ulaşmak daha kolay hale gelirken, ‘deneyim’ dün olduğu gibi bugün de ‘zaman’ mefhumu ile doğru orantılı olarak büyük bir değere dönüşüyor. 

Devamını oku: OTİAD YKB İlker Karataş 91. SAYI İLK SÖZ
 

Sayfa 3 / 10

<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>