Oluşturulma tarihi: 19 Aralık 2017
Yayın tarihi: 19 Aralık 2017

     Derneğimiz OTİAD’da eğitim seminerleri devam ediyor. 19 Aralık Salı günü gerçekleşen seminerde “2018 Yılı Bütçe yönetimi, takibi ve Nakit Akış Semineri” gerçekleşti. 

     Seminerde detaylı bir sunum gerçekleştiren Mali Müşavir Bülent Fidan; Strateji, Hedef, Senaryo ve Bütçe, Bütçe Komisyonu ve Bütçe Takvimi Hazırlıkları, Malzeme Yönetimi, Satınalma ve Üretim Yönetimine İlişkin Planlamalar, Gelirlerin Planlanması, Giderlerin Planlanması, Bütçe Kontrol Teknikleri konu başlıkları hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Fidan, “KOBİ’lerde, özellikle operasyonal süreci olan şirketlerde; satış hedefi belirlenmesi, üretim ve satınalma planlaması, yatırım planlaması, maliyet kontrolü, zaman yönetimi, proje yönetimi gibi konularda başarı sağlamak ve şirket hedeflerine ulaşmak, gerçekci ve profesyonel bir bütçe planlaması ile mümkündür” açıklamasında bulundu.

     Seminer sonunda katılımcıların sorularını yanıtlayan Bülent Fidan’a OTİAD Yönetim Kurulu Üyesi Yako Jak Mizrahi seramik bir tabak takdim ederek, katkılarından dolayı teşekkür etti.